czwartek, 6 czerwca 2013

Planetoids - odcinek #10No i finał. Po dziesięciu epizodach w końcu żegnamy się z naszymi bohaterami. Czy na długo...? A może na zawsze? Tego wam nie powiem. Jeszcze nie. Ale nie martwcie się, bądźcie dobrej myśli i trzymajcie kciuki, bo - choć fabuła dobiegła końca - jeszcze nie pokazaliśmy Wam wszystkiego, co dla Was przygotowaliśmy.


Pobierz odcinek (6 minut 34 sekundy)

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w naszym projekcie. Szczególne wyróżnienia należą się portalom Gildia, HeroesMovies i Avalon Marvel Comics, które objęły patronat medialny nad naszym słuchowiskiem. Specjalne podziękowania płyną także do chłopaków z podcastu Masa Kultury, którzy przybili swoją pieczątkę jakości do Planetoids oraz - last, but not least - Hubertowi "Mando" Spandowskiemu, autorowi podcastu Radio SK, który użyczył głosu jednemu z bohaterów słuchowiska. Temu ostatniemu gratulujemy również powiększenia się rodziny.

Dziękujemy też wszystkim naszym słuchaczom, którzy - komentując, linkując i dzieląc się w sieci linkiem do podcastu - utwierdzali nas w przekonaniu, że to, co robimy jest cokolwiek warte. To dzięki Wam ten projekt zaszedł tak daleko i, jeśli zajdzie dalej, to też będzie Wasza zasługa.

A zatem - żegnamy się i do usłyszenia/przeczytania za tydzień! Bądźcie z nami, to wciąż jeszcze nie koniec.

2 komentarze:

  1. Wstyd powinien być internetowi że jeszcze brak komentarzy no ale maleńki atom może ten wpis zrehabilituje. Osobiście bardzo wysoko w swej ignorancji oceniam i cieszę sie że mogłem tego doświadczyć. Tym bardziej że bez płacenia heh. Mam nadzieje że kolejny sezon będzie miał już patronów którzy jakiś ruch zrobią.
    Milutki był tradycyjny typ akcji pod tytułem oh zamknij sie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za życzenia. Ja tam takie projekty uwielbiam więc chętnie zawsze wspieram swoimi strunami głosowymi czy czym tam się da. Ze wstydem przyznaję się, ze mam ogromne zaległości w pierwszym sezonie. Jakoś nie miałem kiedy słuchać i narobiły mi się takie zaległości jak w większości seriali :-) Nadrobię hurtem, a drugi sezon postaram się śledzić na bieżąco. Dzięki za możliwość wystąpienia i polecam się na przyszłość :-)

    OdpowiedzUsuń